top of page

Projekt 

DYPLOMACJA

 

Napisz do nas: dyplomacja@unap.org

Jak pisał Adam Mickiewicz, „nic bardziej pożądanego i trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa”

 

W ramach flagowego programu Stowarzyszenia Narodów Zjednoczonych w Polsce, tworzymy przestrzeń do rozmowy, dialogu i debaty. Wierzymy, że rozmowa czy dialog to nie tylko najlepszy sposób na rozwiązanie największych sporów czy problemów, ale także coś, co poprawia relacje międzyludzkie. Polska 3D, czyli Polska: Debata, Dyplomacja, Dialog to projekt, którego celem jest ukazanie ogromnego znaczenia dyplomacji publicznej i kulturalnej dla pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Stąd wzięła się jego nazwa. 

 

Przede wszystkim wychodzimy z założenia, że wprowadzenie jakiejkolwiek polityki musi rozpocząć się od debaty - dialogu na temat pewnych pomysłów w większej lub mniejszej grupie. 

Chcesz stworzyć coś razem? 

Napisz do nas!

 

Nie wiesz jak zacząć? Pomożemy!

Chętnie dołączymy do projektu, wesprzemy go naszym doświadczeniem, wiedzą i know-how. Możemy też obrać patronat nad Twoim wydarzeniem czy to jest debata czy konferencja albo warsztaty. O dyplomacji wiemy dużo!

 

A może potrzebujesz  speakerów lub moderatorów? Możemy w tym pomóc! 

Napisz do nas na: dyplomacja@unap.org

3D Face Parts_edited.png

Publikacje

artykuły UNAP

Jako organizacja przygotowujemy i opracowujemy publikacje do naszych programów.

DSC_0039.JPG
MUN-y pod patronatem UNAP!

Aktywnie wspieramy organizatorów konferencji Model United Nations w Polsce! Oferujemy nasze wsparcie merytoryczne i logistyczne.

Good Grades

#Matura - powtórki z WOS-u

Publikacja w której szczegółowo opisujemy zagadnienia związane z ONZ. Materiał jest przygotowany dla maturzystów, którzy zmierzą się poruszanymi zagadnieniami. Zawarte informacje podzielone są na 8 części, a każda z nich szczegółowo opisuje działania, cele i organy ONZ.

"Z przewodnikiem przez świat"

45 odcinków rozmów z politykami, osobami ze świata kultury, mediów, naukowców czy organizacji międzynarodowych i pozarządowych. Poruszaliśmy tematy od zrównoważonego rozwoju przez prawa człowieka, dyplomację czy stosunki międzynarodowe. Wszystkie odcinki do obejrzenia na naszym kanale YouTube. 

Music Recording
Blue Personal Objects
bottom of page