top of page

YFC 2019 ogromnym sukcesem!

W piątek 25 października na zaproszenie organizatorów, wzięliśmy udział w Youth Future Conference - konferencji młodzieżowej poświęconej edukacji, technologii i biznesowi. Warto wspomnieć iż wydarzenie odbywało się pod honorowym patronatem UNA Poland.

W ramach naszego programu 'Polska 3D: Debata, Dyplomacja, Dialog' członek zarządu Tomasz Biernacki przeprowadził autorskie warsztaty, podczas których uczestnicy skupili się nad umiejętnościami miękkimi; w szczególności auto-prezencji, przemówień publicznych i komunikacji interpersonalnej.🙋‍

Były to bardzo interaktywne i udane warsztaty - przede wszystkim gratulujemy uczestnikom świetnie wykonanych ćwiczeń i dziękujemy za aktywność.

Ponadto, podczas ceremonii zamknięcia konferencji, Prezes Zarządu Adam Dziedzic wygłosił przemówienie, w którym skupiał się na dzisiejszej roli młodzieży i wagi edukacji. Podkreślił iż edukacja to nie tylko szkoła i sala lekcyjna lecz praktyczne pozyskiwanie wiedzy i umiejętności w mniej formalny sposób, chociażby poprzez podróże i odkrywanie świata.

Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy organizacji - świetnie widzieć że młodzież angażuję się społecznie i bierze na swoje barki odpowiedzialność organizacji takich wydarzeń.

Do zobaczenia za rok!


43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page