top of page

Spotkania online z okazji 75 rocznicy uchwalenia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka

Zaktualizowano: 7 gru 2023

United Nations Association Poland (UNAP) oraz Koło Naukowe Praw Człowieka i Kryzysów Humanitarnych Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na nowe wydarzenie!

Z okazji Dnia Praw Człowieka oraz 75 rocznicy uchwalenia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka organizujemy serię spotkań online, oraz wydarzenie stacjonarne tak, by każdy z Was mógł świętować tę szczególną okazję z nami.


Pierwsze spotkanie mamy już za sobą. Mieliśmy przyjemność porozmawiać w wyśmienitym gronie ekspertów o głównych osiągnięciach i wyzwaniach związanych z ochroną praw człowieka w minionych 75 latach od przyjęcia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z rozmowy na oficjalnym profilu Facebook UNAP.


Kolejne spotkanie online odbędzie się już 14 listopada, a jego temat przewodni to “Prawa człowieka w kontekście migracji i uchodźstwa”. Gościem panelu będzie, między innymi, przedstawiciel UNRWA (Agencja Narodów Zjednoczonych dla Pomocy Uchodźcom Palestyńskim na Bliskim Wschodzie). Więcej szczegółów, także o kolejnych panelach eksperckich, już wkrótce!


Seria wydarzeń online zostanie zwieńczona spotkaniem stacjonarnym, które odbędzie się 8 grudnia na Uniwersytecie Warszawskim. Na miejscu dowiemy się więcej o wdrażaniu i wzmacnianiu współpracy międzynarodowej czy roli młodych ludzi w działaniach na rzecz ochrony praw człowieka.


Zapraszamy do świętowania Dnia Praw Człowieka z UNAP!

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page