top of page

Inauguracja cyklu 'Z przewodnikiem przez świat' - RPO dr hab. Adam Bodnar

Zaktualizowano: 8 sie 2020

2 grudnia 2019 r. zainaugurowaliśmy cykl spotkań 'Z przewodnikiem przez świat' prelekcją “Aktywność społeczno-obywatelska w XXI wieku - jak jest a jak może być?” wygłoszoną przez Rzecznika Praw Obywatelskich.

Ponadto, podczas wieczoru uczciliśmy również 30. rocznicę przyjęcia Konwencji o prawach dziecka, debatą “ONZ i Polska a prawa dzieci: przeszłość, teraźniejszość, przyszłość”. W rolę panelistów i panelistek wcielili się:

✅ dr hab. Adam Bodnar - Rzecznik Praw Obywatelskich ✅ dr Grażyna Baranowska - Instytut Nauk Prawnych PAN/Poznańskie Centrum Praw Człowieka ✅ Marek Krupiński - Dyrektor Generalny UNICEF Poland ✅ Weronika Szyszka - Koordynatorka programu w UNAP

Dziękujemy publiczności za tak liczne przybycie oraz aktywne włączenie się w dyskusję - właśnie taka jest idea spotkań 'Z przewodnikiem przez świat'? Jest to seria spotkań tematycznych z inspirującymi osobami w rolach głównych dotyczących: kultury, aktywności obywatelskiej, praw człowieka, demografii, zrównoważonego rozwoju i wiele innych.


54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page