top of page

II edycja: Letnia Akademia Ambasadorów Zrównoważonego Rozwoju

W dniach 7-9 lipca odbyła się Letnia Akademia Ambasadorów Zrównoważonego Rozwoju organizowana przez United Nations Associations Poland przy udziale Partnera Strategicznego Enea S.A. (Grupa Enea).


Wykłady i warsztaty odbyły się w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Puszczykowie i dotyczyły zagadnień z zakresu zrównoważonego rozwoju, dyplomacji i realizacji projektów społecznych. Były to trzy dni pełne inspirujących rozmów, zajmujących warsztatów oraz niezwykle interesujących wykładów.


Dziękujemy wszystkim osobom, które podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem w charakterze prelegentów i prelegentek:

Adam Dziedzic (Baltic Council for International Education), Malgorzata Greszta (CSR Consulting), Krzysztof Hajdrowski (Enea S.A.), Julia Koczorowska (CDP), Piotr Krysik (The Polish National Energy Conservation Agency (KAPE), Martyna Krzysztofińska przy współautorstwie prezentacji Weronika Nalbert (United Nations Association - Poland), Klaudia Lach(Ministerstwo Spraw Zagranicznych), Alina Prochasek (Polish Council of Youth Organisations), Michal Purol (UNEP/GRID-Warszawa)


Otrzymaliśmy więcej zgłoszeń niz się spodziewaliśmy do udziału w Akademii, więc wybór nie był prosty, ale nie mogliśmy trafić lepiej - grupa uczestników i uczestniczek z całej Polski (i nie tylko!) to osoby o wyjątkowej świadomości, zaangażowaniu i empatii. Dziękujemy Wam za wspólny czas i wymianę ogromnej dawki pozytywnej energii!


Cieszymy się, że udział w Akademii był dla naszych uczestników i uczestniczek bezpłatny - zależało nam na wyeliminowaniu ewentualnych barier ekonomicznych i dotarciu do jak najszerszego grona młodzieży. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia Enea S.A., naszego Partnera Strategicznego. W imieniu całej grupy oraz swoim - serdecznie dziękujemy.


Dziękujemy również Ministerstwo Rozwoju i Technologii (Ministry of Economic Development and Technology) za wyposażenie uczestników Akademii w kolorowe gadżety promujące 17 celów zrównoważonego rozwoju.
48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page