top of page

Gra miejska w Legnicy ogromnym sukcesem!

W niedzielę, 27 września na placu zamkowym w Legnicy, odbyła się jedyna w swoim rodzaju gra miejska „Legnica, z nią zawsze po drodze do celów” wspólnie zorganizowana przez UM Legnica i UNAP.

Był to świetny dzień pełen uśmiechu i dobrej zabawy w gronie najbliższych, a także zdobywania wiedzy z zakresu zrównoważonego rozwoju i historii Legnicy. Wszystko odbywało się na zewnątrz i z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa sanitarnego.


Zadaniem uczestników, którzy byli podzieleni na 4-osobowe zespoły, było znalezienie kolejnych stacji, rozwiązywanie zadań i zagadek, a wszystko, by zdobyć jak największą ilość punktów i dobrze się bawić. Największym powodzeniem cieszyła się niewątpliwie stacja 'zrób coś z niczego' oraz nasz 'escape room' - kreatywność uczestników godna podziwu! Dla zwycięzców gry były przewidziane nagrody.


Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i szerokie zainteresowanie naszym wydarzeniem mieszkańcom z różnych miejscowości Dolnego Śląska. Podczas gry, Dziękujemy też wolontariuszom z klas mundurowych z VII Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy. .- ich pomoc była nieoceniona. Organizacja całego wydarzenia byłaby niemożliwa bez ogromnego wsparcia Krzysztofa Duszkiewicza - Zastępcy Prezydenta Miasta Legnicy oraz zespołu z Centrum Dialogu Obywatelskiego. Gościnność legniczan jest najlepszą wizytówką regionu.Impreza odbyła się w ramach działań promocyjnych związanych z realizacją zawartego przed miesiącem porozumienia Legnicy ze Stowarzyszeniem United Nations Association-Poland. To pierwsza taka inicjatywa w naszym kraju.

166 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page