Konkurs fotograficzny: Podejmij wyzwanie SDGs

 projekt w ramach programu UNAP Agenda 2030: Polska dla Zrównoważonego Rozwoju

pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju RP 

Regulamin:

Czy interesujesz się problemami współczesnego świata i jesteś w wieku licealnym? Weź udział w konkursie fotograficznym „Podejmij Wyzwanie SDGs”!

Celem konkursu jest znalezienie rozwiązania na narastające problemy dwudziestego pierwszego wieku, z którymi w szczególności przyjdzie zmierzyć się młodemu pokoleniu, a które zawarte są w 17 Celach Zarówno ważonego Rozwoju przedstawionych przez Organizację Narodów Zjednoczonych.


Zadaniem uczestników jest znalezienie przykładów realizacji SDGs w swoim otoczeniu (rodzinie, szkole, mieście, lokalnej społeczności) oraz sfotografowanie tej sytuacji czy wydarzenia, a następnie przesłanie zdjęcia na adres programy@unapoland.org wraz z plikiem tekstowym, w którym znajdzie się opis z wyszczególnieniem, który cel jest realizowany na zdjęciu i autorską interpretacją zdjęcia (maksymalnie 50 słów); oraz formularz konkursowy.

Prace będą oceniane pod względem oryginalności podejścia do tematu oraz estetyki pracy, przez jury wybrane przez Zespół ds. programu Agenda 2030: Polska dla Zrównoważonego Rozwoju UNA Poland.

 

Formularz konkursowy:

Klauzula RODO:

Copyright 2020. United Nations Association Poland