Gra Miejska - poznaj Cele Zrównoważonego Rozwoju!
 projekt w ramach programu UNAP Agenda 2030: Polska dla Zrównoważonego Rozwoju

243143257_134178518876630_1120176458885168358_n.png

Regulamin:

Zgoda rodzica:

Gra miejska w Poznaniu - "CelujeMY w jutro!"

 

Czy naszymi codziennymi decyzjami możemy wpływać na poprawę stanu środowiska i jakość życia na naszej planecie?

 

Już we wtorek 12 października o godzinie 15:00 na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczniemy jedyną w swoim rodzaju grę miejską, która pomoże znaleźć odpowiedź na to pytanie!

Celem gry jest zabawa w gronie najbliższych, poznanie bliżej 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju oraz zdobycie ciekawych informacji o Poznaniu. Gra jest wydarzeniem towarzyszącym V Forum Rozwoju Miast.

Gra to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i znajomymi! Zadaniem drużyn będzie znalezienie kolejnych stacji, rozwiązanie zadań i zagadek, a także zdobycie jak największej liczby punktów.

Zapisywać można się do 10 października przez przesłanie formularza zgłoszeniowego. Prosimy o wypełnienie jednego formularza przez jedną drużynę tj. przez kapitana drużyny. (w tym miejscu link do formularza). Drużyna może liczyć od 2 do 4 osób. Finał gry planowany jest na godz. 18:30.

 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Narodów Zjednoczonych w Polsce (UNAP), współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Poznań. Regulamin gry miejskiej jest dostępny poniżej. Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją treści regulaminu.

 

Zapraszamy do udziału osoby z Poznania, a także odwiedzających i przyjezdnych! Wszystko odbywać się będzie z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa.

 

Do zobaczenia na starcie!